Bądź na bieżąco!Zapisz się do naszego newslettera
i ciesz się najnowszymi informacjami
z Twojego regionu.

Od dziś będziesz wiedział(a) wszystko to, co dzieje się interesującego nie tylko w Twoim sołectwie lecz także w całej Twojej okolicy. Nie zwlekaj, zapisz się już teraz!

zapisz się
Bądź na bieżąco!
zapisz się Zapisz się do naszego newslettera i ciesz się najnowszymi informacjami z Twojego regionu.
DZIŚ:
środa,17 kwietnia
Imienieny:
Klara, Robert, Rudolf
dziś
pogoda_1
°C
jutro
pogoda_2
°C
Wyznacz trasę swojej podróży
1
2
<POWRÓT
Sprzedaż węgla - informacje
obrazek
Wójt Gminy Horodło w dniu 29 listopada br. podpisała umowę z PGE Paliwa sp. z o. o. z siedzibą w Krakowie na zakup węgla preferencyjnego celem jego dalszej odsprzedaży na rzecz gospodarstw domowych. Gmina będzie odbierała węgiel z bazy terminalu węglowego Mal-Sped sp. z o. o. w Biłgoraju. Terminy dostarczania węgla do punktów sprzedaży na terenie gminy będą uzależnione od terminów jego odbioru z bazy w Biłgoraju.
Od poniedziałku, 05 grudnia osoby, których wnioski zostały pozytywnie rozpatrzone i otrzymały telefoniczne potwierdzenie, mogą dokonać opłaty za węgiel na podany nr konta: 67 9642 1019 2002 0900 0635 0021
Wpłat należy dokonywać w kasie Banku Spółdzielczego w Horodle.
Po dokonaniu przelewu należy zgłosić się do Urzędu Gminy w celu odebrania faktury, która jest jednocześnie dokumentem upoważniającym do odbioru węgla ze składu.
Dystrybucją węgla na terenie gminy Horodło zajmuję się Stacja Paliw Tank, Dariusz Gołąb, mieszcząca się przy ul. Piłsudskiego 113, 22-523 Horodło.
Mieszkańcy będą mogli nabywać węgiel w cenie 2 tys. zł za tonę. Cena nie będzie obejmować kosztów transportu węgla z punktu sprzedaży do miejsca zamieszkania nabywcy.

podano za stroną WWW UG Horodło
Komentarze
Nie ma jeszcze komentarzy
Dodaj komentarz

UWAGA! Dodawanie komentarzy tylko dla zarejestrowanych użytkowników. ZALOGUJ SIĘ | ZAREJESTRUJ SIĘ