Bądź na bieżąco!Zapisz się do naszego newslettera
i ciesz się najnowszymi informacjami
z Twojego regionu.

Od dziś będziesz wiedział(a) wszystko to, co dzieje się interesującego nie tylko w Twoim sołectwie lecz także w całej Twojej okolicy. Nie zwlekaj, zapisz się już teraz!

zapisz się
Bądź na bieżąco!
zapisz się Zapisz się do naszego newslettera i ciesz się najnowszymi informacjami z Twojego regionu.
DZIŚ:
piątek,07 sierpnia
Imienieny:
Dorota, Konrad, Kajetan
dziś
pogoda_1
°C
jutro
pogoda_2
°C
Wyznacz trasę swojej podróży
1
2
<POWRÓT
Spotkanie Opłatkowe 2020.
obrazek
Dnia 5. 01. 2020 r. w Świetlicy Wiejskiej odbyło się Spotkanie Opłatkowe mieszkańców Hrebennego, zorganizowanie przez miejscowe Koło Gospodyń Wiejskich i Samorząd Wsi.
Spotkanie swoją obecnością zaszczycili zacni goście w osobach: Pani Maryla Symczuk - Starosta Hrubieszowski; Pan Krzysztof Bożek - Wójt Gminy Horodło; Pan Paweł Kłosiński - Przewodniczący Rady Gminy Horodło oraz ks. Daniel Pachla - Proboszcz Parafii Horodło i ks. kan. Henryk Krukowski - senior rezydent wspomnianej parafii.
Goście i zebrani mieszkańcy, których serdecznie powitała pani sołtys wsi Barbara Hajkowska, połamali się opłatkiem i wymienili się między sobą najserdeczniejszymi życzeniami. Następnie wysłuchali recytacji wierszy o treści bożonarodzeniowej, w wykonaniu dzieci oraz uczestniczyli w kolędowaniu, które odbyło się wspólnie z Zespołem Śpiewaczym "Kresowianie".
Zwieńczeniem spotkania był słodki poczęstunek, przygotowany przez Panie z KGW i wizyta św. Mikołaja, wyczekiwana przez najmłodszych mieszkańców wsi.

tekst - kjd
foto w galerii - Albin Watrak
GALERIA ZDJĘĆ
Komentarze
Nie ma jeszcze komentarzy
Dodaj komentarz

UWAGA! Dodawanie komentarzy tylko dla zarejestrowanych użytkowników. ZALOGUJ SIĘ | ZAREJESTRUJ SIĘ